Gabinet medycyny estetycznej w Piekarach to drugi obszar, w którym oferujemy usługi jako Duo-Dental. Podobnie jak w zakresie stomatologii, najważniejszy jest dla nas pacjent. Nasza oferta dostosowana jest do osób, które lubią dbać o swój wygląd, a także chcą zatrzymać proces starzenia się. Nasze zabiegi anti-aging przynoszą oczekiwane rezultaty, o czym świadczą pozytywne opinie. Odwiedź nasz gabinet medycyny estetycznej na Śląsku, aby podkreślić swoje piękno i poczuć się lepiej.

Z zakresu medycyny estetycznej proponujemy Państwu m.in.:

  • mezoterapię – bardzo skuteczna oraz bezpieczna metoda poprawy jakości i wyglądu skóry. Widocznymi skutkami przeprowadzenia zabiegu są: rewitalizacja i regeneracja skóry, poprawienie jędrności i elastyczności, nawilżenie skóry, likwidacja zmarszczek, odmłodzenie, zahamowanie starzenia się skóry. Optymalny efekt po serii zabiegów można zauważyć już po 3-6 miesiącach.
  • kwas hialuronowy – jest substancją naturalnie występującą w organizmie człowieka, odpowiadającym za odpowiednie nawilżenie. Z wiekiem kwasu ubywa, co może powodować powstawanie zmarszczek, dlatego ubytek powinien być wypełniony. Kwas znajdzie również zastosowanie w takich zabiegach jak: powiększanie ust, nawilżenie, ujędrnianie ust, zmniejszenie bruzd nosowo-wargowych, zmniejszenie bruzd marionetki.
  • botokszabiegi z użyciem botoksu są bezpieczne i skuteczne o szerokim zastosowaniu przeciwzmarszczkowym. Do zabiegów z użyciem botoksu należą: korekta zmarszczek czoła, zmarszczki między brwiami, korekta zmarszczek, ust, korekta zmarszczek wokół oczu.
  • stymulatory tkankowe – specjalne preparaty wykorzystywane, aby zregenerować skórę, poprzez odbudowę kolagenu oraz elastyny. Zabieg idealny dla osób z poszarzałą, pozbawioną blasku cerą. Dzięki rosnącej popularności stymulatorów, na rynku pojawiają się coraz to nowe preparaty (np. na bazie kwasu hialuronowego).
  • modelowanie ust – zabieg podkreślający kobiecość, poprawiający samopoczucie, zwiększający pewność siebie. Dzięki zabiegowi można odmłodzić twarz i dodać jej wyrazistości. Ogromną zaletą zabiegu jest jego niewielka inwazyjność z jednoczesnym spektakularnym efektem! Już niewielka zmiana wyglądu ust znacząco poprawia wygląd twarzy.
  • leczenie nadpotliwości toksyną botulinową – nadmierna potliwość dotyczy 3% populacji. Problem jest poważny, ponieważ poza dyskomfortem, może powodować wtórne infekcje bakteryjne i grzybicze. Ostrzyknięcie danej okolicy toksyną botulinową tymczasowo blokuje zakończenia nerwowe odpowiadające za wydzielanie potu. Efektem zabiegu możemy się cieszyć przez około 6-9 miesięcy/
  • leczenie bruksizmu – Bruksizm to tzw. ciągłe zgrzytanie zębami oraz ich mimowolne zaciskanie. Jest to przypadłość wielu osób (20% populacji). Nieleczony, może doprowadzić do migren, bólów pleców, głowy czy problemów ze słuchem. Aby temu zaradzić, skuteczne jest leczenie bruksizmu toksyną butolinową.
  • kurację peptydową dr Cyj Hair Filter na wypadanie włosów u kobiet i mężczyzn – to innowacyjna peptydowa terapia włosów i skóry głowy. Powstrzymuje wypadanie i utratę włosów. Równocześnie przyspiesza ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Już pierwszy zabieg hamuje wypadanie włosów, natomiast kolejne stymulują odrastanie nowych, zagęszczają je i pogrubiają. Spektakularne efekty widać już po 2 miesiącach. Terapia wymaga 4 zabiegów w odstępach 2 tygodni. Pojedynczy zabieg trwa 30 minut i polega na wykonaniu serii mikro wkłuć. Jest jednak praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

 

Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą rozmową Lekarza z Pacjentem i wspólnym ustaleniem planu leczenia uwzględniającym wzajemne oczekiwania oraz możliwości.